Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Послуги / Підбір окулярів
Підбір окулярів

Одним з методів виправлення аномалій рефракції являється окулярна корекція. При далекозорості слабкого ступеня, коли зір вдалину нормальний і робота на близькій відстані не викликає неприємних відчуттів, підбір окулярів не потрібен. Якщо гіперметропія викликає астенопічні явища, то при ній так само, як і при гіперметропії середнього та високого ступеня, потрібно підібрати окуляри. В даному випадку вони виписуються лікарем для постійного носіння.
Корекцію міопії здійснюють розсіюючими скельцями. Підбір окулярів враховує ступінь міопії, яку характеризує найслабше розсіююче скло, яке дає найкращу гостроту зору. Для того щоб виключити неправильний підбір окулярів при так званій»несправжній міопії», в дитячому та підлітковому віці визначати рефракцію потрібно як на вузьку, так і на широку зіницю. Саме тому дітям рекомендовано повне обстеження очей.
При міопії слабкого ступеня, як правило, рекомендується повна корекція, що дорівнює ступеню міопії. Носити такі окуляри можна не постійно, а лише при необхідності. При міопії середнього і, особливо, високого ступеня повна корекція при роботі на близькій відстані дає перевантаження ослаблених у міопів циліарних м'язів, що проявляється зоровим дискомфортом при читанні. В таких випадках часто підбирають дві пари окулярів: окуляри для далини і окуляри для роботи на близькій відстані (окуляри для читання, окуляри для комп'ютера).
При астигматизмі, коли зір знижений і погіршується робота на близькій відстані, теж потрібен підбір окулярів. Для корекції лікар використовує циліндричні астигматичні скельця.
Окремо можна виділити вікові зміни акомодації, які проявляються частіше після 40 років: зір погіршується на близькій відстані. Цей стан називається гіперметропією. При ньому потрібно підібрати окуляри для роботи близько (окуляри для читання, окуляри для комп'ютера).

 

Заклади, що надають послугу

Реєстрація

Вхід










Або зареєструйтесь

Наявність ліків