Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Медичні заклади / Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр" Святошинського району м. Києва
Консультативно-діагностичні центри (поліклініки)
Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр" Святошинського району м. Києва

 

03134, Київ вул. Симиренка, б.10

Консультативно-діагностичний центр 
08:00 - 19:00
  (понеділок - п’ятниця) 
09:00 - 17:00
 Адміністрація  (понеділок - п’ятниця)
субота з 9:00 до 14:00, неділя - вихідний

298-72-69 - колл-центр (багатоканальний); 
298-85-86 - приймальна. Директор Карамелєва Наталія Олексіївна. Секретар Налбандова Ірина Василівна.
Заступник директора з економічних питань Товп Наталія Вікторівна.
Заступник директора з експертизи тимчасової непрацездатності та контролю якості медичної допомоги Колотенко Лариса Анатоліївна.
Заступник директора з медсестринства Горецька Світлана Володимирівна.
Начальник відділу кадрів Біленко Наталія Володимирівна.
Заступник директора з медичної допомоги дитячому населенню Степанищенко Олеся Юріївна.
Головний бухгалтер Андрієнко Олена Анатоліївна.

Розклад роботи
Залишки ліків та препаратів
Вакансії

КНП «КДЦ» організує свою діяльність та функціонує на підставі рішення Київської міської ради XI сесії VI скликання № 137/9194 від 17.04.2013р. з 1 листопада 2013р. Керуючись статутними положеннями, визначеними згідно з розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Консультативно-діагностичний центр» Святошинського району м. Києва» №1844 від 14.10.2013р., сформовані завдання КНП «КДЦ» – закладу вторинного виду лікувально-профілактичної допомоги – забезпечити надання консультативно-діагностичної та лікувальної допомоги дорослим та дітям з неінфекційними, інфекційними, хірургічними, акушерсько-гінекологічними та стоматологічними захворюваннями.
Чисельність населення, яке обслуговується КНП «КДЦ»: разом – 325 595 осіб (доросле – 254 857; дитяче – 70 738). Кількість людей пенсійного віку становить 25% від загальної кількості населення.
Обстеження, лікування та реабілітація хворих здійснюється за протоколами, схваленими Міністерством охорони здоровʼя України.
КНП «КДЦ» проводить сучасну лабораторну, рентгенологічну, ультразвукову, функціональну та ендоскопічну діагностику.
У КНП «КДЦ» та філіях функціонує мережа денних стаціонарів на 160 ліжок (з них для дорослих - 95 ліжок: 33 терапевтичних, 15 кардіологічних, 35 неврологічних, 6 хірургічних, 3 реабілітаційних, 3 гінекологічних; та для дітей – 65 ліжок з профільною соматичною патологією та відновного лікування).
З метою виконання координуючої, консультативної та дорадчої функцій з управління якістю медичної допомоги в КНП «КДЦ» створена медична рада.
Комунальне некомерційне підприємство «Консультативно-діагностичний центр» Святошинського району м. Києва – заклад охорони здоров’я, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Києва.

 

 

Послуги
Аденотомія Акушерство та гінекологія Ендоскопія Кардіологія Лабораторні аналізи Неврологія Оториноларингологія Офтальмологія Проктологія Променева діагностика Реабілітація Стоматологія Травматологія та ортопедія Урологія Фізіотерапія, водолікування, іглорефлексотерапія Хірургія
 

 

Новини закладу

 

Відгуки

Реєстрація

Вхід


Або зареєструйтесь

Наявність ліків