Головна / Новини та поради
Популярні послуги

 

Новини та поради

21.09.2016  |  Новини

22 вересня о 14:00 за участю заступника голови КМДА Миколи Поворозника відбудеться підписання Меморандуму про взаєморозуміння та співробітництво між Київською міською державною адміністрацією, Комунальною науково-дослідною установою «Науково-дослідний інститут соціально-економічного розвитку міста» та Першим медичним центром Тель-Авіва.

далі

 

 

21.09.2016  |  Новини

Кияни, хворі на фенілкетонурію, забезпечуються лікувальним харчуванням належної якості. Про це повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

далі

 

 

21.09.2016  |  Новини

Столична влада проводить реконструкцію та капітальний ремонт кількох закладів охорони здоров’я. Про це повідомив заступник голови КМДА Олександр Спасибко під час виїзної інспекціїреконструкції та капітального ремонту лікарень. Спільно із заступником голови КМДА Миколою Поворозником вони перевірили хід робіт у Київському міському перинатальному центрі, в міських дитячих клінічних лікарнях № 2 та № 7 та в міській клінічній лікарні № 12.

далі

 

 

12.09.2016  |  Новини

Київські дитячі лікувально-профілактичні заклади та пологові будинки забезпечені вакциною БЦЖ у повному обсязі. Про це повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

далі

 

 

09.09.2016  |  Новини

далі

 

 

09.09.2016  |  Новини

В консультативно-діагностичному центрі Дніпровського району відкрито новий кабінет мамографії – Департамент охорони здоров’я

далі

 

 

09.09.2016  |  Новини

далі

 

 

22.08.2016  |  Новини

Київ та Мехіко налагоджують співпрацю та обмінюються досвідом у сфері охорони здоров’я. Про це повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник під час зустрічі з делегацією на чолі з Міністром охорони здоров’я м. Мехіко Хосе Армандо Ауед Ортегою. На зустрічі були обговорені можливості міжнародної співпраці в галузі охорони здоров’я, освітніх програм і програм партнерства, обміну досвідом.

далі

 

 

15.08.2016  |  Новини

Департамент охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) отримав необхідну для екстреної профілактики захворювання на сказ антирабічну вакцину РАБІПУР®РСЕС відповідно до централізованих поставок Міністерства охорони здоров’я України.

Про це повідомив виконуючий обов’язки директора Департаменту охорони здоров’я Дмитро Турчак.

далі

 

 

01.08.2016  |  Поради

Захворювання на кишкові інфекції викликають збудники, які попадають в організм головним чином через рот з інфікованою водою, недоброякісними харчовими продуктами або контактно-побутовим шляхом через брудні руки.

Основною причиною виникнення гострих кишкових інфекцій серед дітей є недотримання особистої гігієни, правил приготування дитячої їжі та годування дітей. Дорослі заражаються при вживанні неякісних харчових продуктів, які містять в собі збудник захворювання. 

далі

 

 

 

2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  

РегістрацияВхід


Або зарееструйтесь

Наявність ліківУвага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.