Головна / Новини та поради
Популярні послуги

 

Новини та поради

01.04.2016  |  Новини

Міська влада закликає виробників ліків для онкохворих не спекулювати на темі життя киян. Йдеться про фактичний зрив процедури тендерних торгів, що стався через недостатню кількість учасників.

далі

 

 

30.03.2016  |  Новини

Питання забезпечення хворих медичними виробами для проведення гемодіалізу знаходиться під постійним контролем Київської міської влади. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник.

далі

 

 

24.03.2016  |  Новини

Міська влада не дозволить розкрадати землі та приміщення комунальної власності. Про це заявив заступник голови КМДА Микола Поворозник під час робочого візиту до Київської міської психоневрологічної лікарні № 3.

далі

 

 

24.03.2016  |  Новини

Успішність лікування хворих на туберкульоз залежить не лише від кваліфікації медиків, а й від багатьох інших чинників. Перш за все, це грамотний підхід до організації процесу надання медичної допомоги, ефективне використання виділених коштів та контроль за реалізацією на практиці прийнятих управлінських рішень. У цьому переконана директор Департаменту охорони здоров’я КМДА Тетяна Донченко.

 

далі

 

 

22.03.2016  |  Новини

У Києві на базі Міського центру термічних уражень та реконструктивно-відновлювальної хірургії клінічної лікарні № 2 міська влада планує створити Опіковий центр європейського зразка. Про це повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник під час візиту до Київської міської клінічної лікарні № 2.

далі

 

 

22.03.2016  |  Новини

18 березня на затоці «Галерна» у Голосіївському районі міста Києва, проведені міжвідомчі польові навчання територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту з подолання наслідків весняного водопілля.

далі

 

 

18.03.2016  |  Новини

Фахівці Київської міської наркологічної клінічної лікарні «Соціотерапія» проводять навчальні тренінги для співробітників патрульної поліції. Про це повідомила директор Департаменту охорони здоров’я Тетяна Донченко.

далі

 

 

17.03.2016  |  Новини

Цього року міська влада збільшила фінансування КО «Київмедспецтранс», яке відповідає за технічний стан карет швидкої медичної допомоги. На утримання комунальної організації «Київмедспецтранс» з міського бюджету столиці виділено близько 220 млн грн. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник під час інспекційного візиту до комунальної організації «Київмедспецтранс».

далі

 

 

26.02.2016  |  Поради

Розроблене фахівцями ДУ УНДПЧІ за матеріалами інформаційних повідомлень ВООЗ, CDC та сайту ProMED-mail Міжнародного товариства з проблем інфекційних хвороб м. Одеса

далі

 

 

05.02.2016  |  Новини

Щорічно 4 лютого ВООЗ і Міжнародне агентство з вивчення раку (IARC) за підтримки Міжнародного союзу з контролю над раком (UICC) представляють світовій громадськості шляхи полегшення глобального тягаря раку для людства.

Рак визначають як неконтрольований ріст та розповсюдження клітин. Він може охоплювати практично будь-яку частину тіла, вторгатися в сусідні тканини і метастазувати у віддалені органи тіла.

далі

 

 

 

5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  

РегістрацияВхід


Або зарееструйтесь

Наявність ліківУвага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.