28.05.2015 | Поради
З настанням літа почастішали випадки виникнення спалахів гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь, пов’язаних з вживанням бактеріально забруднених продуктів харчування та питної води.
далі
28.05.2015 | Поради
Укуси змій (кобра, гадюка, гюрза тощо) дуже небезпечні для життя. Після укусу зразу ж з´являється різкий пекучий біль, червоність, синець і припухлість. По ходу лімфатичних судин незабаром з´являються червоні смуги (лімфангоїт). Майже одночасно з цим з´являються загальні симптоми отруєння: сухість в роті, спрага, сонливість, блювота, пронос, судоми, розлад мови, розлад ковтання, іноді рухові паралічі. Смерть найчастіше наступає від зупинки дихання.
далі
28.05.2015 | Поради
З настанням теплих весняних днів, після зимової сплячки під мохом і опалим листям голодні кліщі, що привертаються запахом тварин або людини, скупчуються уздовж стежин і доріг на чагарниках і траві на відстані від землі 30-40 см, рідше 1-1,5 м.
Кліщі можуть нападати на людину у будь-який час дня і ночі і в будь-яку погоду. Але, як правило, їх менше в суху жарку погоду і більше в прохолодну, похмуру.
далі
28.05.2015 | Поради
Температура вища 26 градусів – серйозне навантаження для будь-якого організму. Особливо страждають від спеки люди з серцево-судинними, легеневими захворюваннями і маленькі діти, у яких механізми терморегуляції ще не вчинені. Здорово, якщо є можливість втекти від спеки на дачу. А що ж робити, якщо доводиться знемагати від пригріву в режимі мегаполісу?
далі
28.05.2015 | Поради
У разі утоплення дихальні шляхи заповнюються рідиною (найчастіше водою) або рідкими масами (мулом, грязюкою), що зумовлює гостре порушення дихання і серцевої діяльності.
далі