Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Медичні заклади / Київський міський клінічний госпіталь ветеранів війни
Госпіталі
Київський міський клінічний госпіталь ветеранів війни

 

Київ вул Федора Максименка, б.№26
Адміністрація:
понеділок - п`ятниця з 09.00 - 16.00
сб-нд вихідний
Приймальне відділення стаціонару:
понеділок - п`ятниця з 09.00 - 16.00
сб-нд вихідний
Консультативно-діагностичне відділення:
понеділок - п`ятниця з 09.00 - 17.00
сб-нд вихідний
044-401-94-43 - Довідкова приймального відділення з 9.00 по 17.00
044-401-96-20 - Головний лікар 
Олійник Віктор Іванович з 9.00 по 17.30
044-401-96-40  В.о. заступника головного лікаря з медичної частини
Шипило Людмила Михайлівна з 9.00 по 17.30
Графік особистого прийому громадян адміністрацією
Прізвище, ім'я, по батькові Посада День тижня Години прийому Телефон
Олійник Віктор Іванович головний лікар понеділок
середа
_________
середа
10.00 - 11.00
14.00 - 15.00
_____________
11.00 - 12.00

401-96-20

_____________
"гаряча лінія"
 401-86-85
Шипило Людмила Михайлівна в.о. заступника головного 
лікаря з медичної частини
щоденно 12.00 - 13.00 401-96-40
Піхало Ірина Вікторівна в.о начальника відділу кадрів щоденно 14.00 - 16.00 401-95-56
Розклад роботи
Залишки ліків та препаратів
Вакансії

          На початку  80-років минулого  століття  почалося  будівництво,  а  в  1982 році здано в експлуатацію лікувальний корпус Київського міського клінічного шпиталю інвалідів Великої Вітчизняної війни по вул. Червонофлотській, 26. Це  12-поверхова  споруда з комплексом допоміжних будівель, яка розташована в північно-західній  частині м. Києва - Пущі-Водиці -  на території майже 4,9 га.

         Київський міський  клінічний шпиталь інвалідів  Великої Вітчизняної війни в м. Києві є головним лікувальним та організаційно-методичним закладом вищої акредитаційної  категорії, що надає  медичну допомогу  ветеранам війни. Сьогодні КМКШІВВВ – це сучасний багатопрофільний  лікувальний заклад на 500 ліжок, якому в 2007 р. присвоєно статус клінічного. Щорічно в Шпиталі лікуються майже 9 тисяч  ветеранів війни. 

          З листопада  2014 р. у шпиталі  створено  Реабілітаційний    центр, у  складі якого є реабілітаційне відділення на 50 ліжок мультидисциплінарного профілю, психотерапевтичний кабінет та кабінет психологічного розвантаження, де бійці АТО, як учасники бойових дій, проходять медичну, фізичну та психологічну реабілітацію. На цей час  проліковано 100 бійців.

      У шпиталі  працюють 11 стаціонарних відділень: ендокринологічне, два терапевтичних, гастроентерологічне, кардіологічне, два неврологічних, хірургічне, урологічне, у складі яких є відділення анестезії та  інтенсивної  терапії, а також параклінічні відділення.

     Відділення відновного  лікування (ВВЛ) представлено у повному  обсязі здійсненням фізіотерапевтичних процедур, проводиться  водолікування із застосуванням   усіх видів  ванн, душів, підводним витягненням. Велика роль відводиться  лікувальній  фізкультурі: в спеціально обладнаних залах встановлено масажери, велотренажери, апарати для  механотерапії.   У лікувальному процесі   застосовуються сучасні методи фізіотерапії та реабілітації, а саме: частотно-модульована магнітолазерна терапія в комплексному лікуванні ішемічного інсульту та початкових проявів недостатності мозкового кровообігу, вертеброгенної  венозної попереково-крижової радикулоішемії, периферичних невропатій, лікування хворих на остеоартроз низькочастотним ультразвуком та  магнітним полем. У лікуванні хворих широко  використовується  теренкур. Чисте повітря курортної зони Пуща-Водиця сприяє підсиленню ефективності отриманих лікувальних процедур.

     У консультативно-діагностичному  відділенні  пацієнти постійно можуть  отримати консультації спеціалістів з 12 профілів захворювань. Також проводяться ендоскопічні, електрокардіографічні, ультразвукові  дослідження.

    Рентгенологічне відділення забезпечує флюорографію, рентгенографію і рентгеноскопію, томографію.

    Клініко-діагностична лабораторія здійснює загальноклінічні, гематологічні, біохімічні, імунологічні та мікробіологічні дослідження.

         У стоматологічному  відділенні надається терапевтична, хірургічна  допомога та проводиться зубопротезування.

     Аптека забезпечує всі відділення шпиталю необхідними лікарськими засобами.

         Заклад  є клінічною базою для двох кафедр Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика – кафедри терапії та геріатрії  і кафедри медичної реабілітації, фізіотерапії та спортивної медицини.

     Об’єм обстежень  і лікування  призначаються  відповідно до локальних протоколів. В основі лікувального процесу – геріатричний підхід, з урахуванням  особливостей призначення медикаментозної терапії у хворих похилого віку. Суттєву роль у лікуванні   відіграє відділення  анестезії та  інтенсивної терапії, де покладаються  всі знання і сили колективу у боротьбі  за продовження  життя ветеранів.

    Шпиталь  забезпечує  чотирьохразове дієтичне харчування  пацієнтів, враховуючи особливості кожної дієти та  фізіологічні  зміни травлення відповідно до  постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2007 р. № 680 «Про збільшення норм грошових витрат на харчування та медикаменти в лікувально-профілактичних закладах ветеранів війни», яка передбачає на харчування 35 грн., на медикаменти   40 грн. - з розрахунку на один день на одного хворого.

     КМКШІВВВ має достатньо матеріальну базу, а також гарні  умови для повноцінного лікування і відпочинку хворих:  просторі світлі палати розраховані на одну-чотири особи та обладнані необхідними меблями, кімнати відпочинку оснащені телевізорами. До послуг ветеранів  війни кіноконцертний зал на 320 місць, в якому  демонструються  фільми, проходять концерти, лекції, зустрічі, урочисті збори. Функціонує бібліотека, фонд якої  налічує 5 тис. книг та періодичних видань.

       Є спеціальний  автотранспорт для  перевезення хворих, котрі  не мають фізичної змоги самостійно пересуватись.

         Враховуючи похилий  вік своїх пацієнтів, 96% з яких є особами старечого віку (80 років і більше), наслідки перенесених ними поранень, травм, контузій та захворювань – це особлива категорія пацієнтів, які потребують постійної уваги, піклування, чуйності та доброти, у шпиталі велика увага приділяється створенню чуйного та шанобливого ставлення до осіб, котрі лікуються. Персонал володіє знаннями та навичками щодо поважного  ставлення  до пацієнтів.

      Шпиталь має достатню матеріальну базу, а також гарні  умови для повноцінного лікування і відпочинку хворих:  просторі світлі палати, розраховані на одну-чотири особи та обладнані необхідними меблями, кімнати відпочинку оснащені телевізорами. До послуг ветеранів  війни кіноконцертний зал на 320 місць, в якому  демонструються  фільми, проходять концерти, лекції, зустрічі, урочисті збори. Функціонує бібліотека, фонд якої  налічує 5 тис. книг та періодичних видань.

           Ефективність лікування підвищує й місцевий  клімат: прилегла до шпиталю зелена зона насичена вологою та  фітонцидами.

        За рішенням Міністерства охорони здоров’я України базовими установами щодо реабілітації учасників антитерористичної операції визначено 32 госпіталі ветеранів війни.

          На посаді головного лікаря Київського міського клінічного шпиталю інвалідів Великої Вітчизняної війни з 2006 р.  Заслужений лікар України Зачек Любов Миколаївна.

         Маючи таку  історію –  такий  плідний  фундамент та цінні ресурси – колектив шпиталю сповнений творчої енергії і наснаги на подальшу працю.

 

Послуги
                                                           

 

Новини закладу

 

Відгуки

Реєстрація

Вхід


Або зареєструйтесь

Наявність ліків