Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Медичні заклади / Комунальне некомерційне підприємство «Київський міський клінічний госпіталь ветеранів війни»
Госпіталі
Комунальне некомерційне підприємство «Київський міський клінічний госпіталь ветеранів війни»

 

04075, Київ вул. Федора Максименка, б.26
Адміністрація:
понеділок - п`ятниця з 09.00 - 16.00
сб.-нд. вихідний
Приймальне відділення стаціонару:
понеділок - п`ятниця з 09.00 - 16.00
сб.-нд. вихідний
Консультативно-діагностичне відділення:
понеділок - п`ятниця з 09.00 - 17.00
сб.-нд. вихідний
044-401-94-43 - Довідкова приймального відділення з 9.00 по 17.00
044-401-96-20 - Директор
Олійник Віктор Іванович з 9.00 по 17.30
044-401-96-40  заступник директора з медичної частини
Шипило Людмила Михайлівна з 9.00 по 17.30

Графік особистого прийому громадян адміністрацією

Прізвище, ім'я, по батькові

Посада

День тижня

Години прийому

Телефон

Олійник Віктор Іванович

директор

понеділок, середа

10.00 - 11.00
14.00 -15.00


401-96-20

Шипило Людмила Михайлівна

заступника директора з медичної частини

щоденно

12.00 - 13.00

401-96-40

Піхало Ірина Вікторівна

начальник відділу кадрів

щоденно

14.00 - 16.00

401-95-56


 

 

 

 
 
Розклад роботи
Залишки ліків та препаратів
Вакансії

На початку  80-років минулого  століття  почалося  будівництво,  а  в  1982 році здано в експлуатацію лікувальний корпус Київського міського клінічного шпиталю інвалідів Великої Вітчизняної війни по вул. Червонофлотській, 26 (зараз КНП "Київський міський клінічний госпіталь ветеранів війни" по вул. Федора Максименка, 26). Це  12-поверхова  споруда з комплексом допоміжних будівель, яка розташована в північно-західній  частині м. Києва - Пущі-Водиці -  на території майже 4,9 га.

КНП "Київський міський  клінічний госпіталь ветеранів війни" в м. Києві є головним лікувальним та організаційно-методичним закладом вищої акредитаційної  категорії, що надає  медичну допомогу  ветеранам війни. Сьогодні КНП "КМКГВВ" – це сучасний багатопрофільний  лікувальний заклад на 500 ліжок, якому в 2007 р. присвоєно статус клінічного. Щорічно в госпіталі  лікуються майже 9 тисяч  ветеранів війни. 

З листопада  2014 р. у госпіталі  створено  Реабілітаційний    центр, у  складі якого є реабілітаційне відділення на 60 ліжок мультидисциплінарного профілю, психотерапевтичний кабінет та кабінет психологічного розвантаження, де бійці АТО, як учасники бойових дій, проходять медичну, фізичну та психологічну реабілітацію. 

У госпіталі  працюють 11 стаціонарних відділень: ендокринологічне, два  терапевтичних, гастроентерологічне, кардіологічне, два неврологічних, хірургічне, урологічне, у складі яких є відділення інтенсивної  терапії загального профілю, а також параклінічні відділення.

Відділення відновного  лікування (ВВЛ) представлено у повному  обсязі здійсненням фізіотерапевтичних процедур, проводиться  водолікування із застосуванням   усіх видів  ванн, душів, підводним витягненням. Велика роль відводиться  лікувальній  фізкультурі: в спеціально обладнаних залах встановлено масажери, велотренажери, апарати для  механотерапії.   У лікувальному процесі   застосовуються сучасні методи фізіотерапії та реабілітації, а саме: частотно-модульована магнітолазерна терапія в комплексному лікуванні ішемічного інсульту та початкових проявів недостатності мозкового кровообігу, вертеброгенної  венозної попереково-крижової радикулоішемії, периферичних невропатій, лікування хворих на остеоартроз низькочастотним ультразвуком та  магнітним полем. У лікуванні хворих широко  використовується  теренкур. Чисте повітря курортної зони Пуща-Водиця сприяє підсиленню ефективності отриманих лікувальних процедур.

У консультативно-діагностичному  відділенні  пацієнти постійно можуть  отримати консультації спеціалістів з 12 профілів захворювань. Також проводяться ендоскопічні, електрокардіографічні, ультразвукові  дослідження.

Рентгенологічне відділення забезпечує флюорографію, рентгенографію і рентгеноскопію, томографію.

Клініко-діагностична лабораторія здійснює загальноклінічні, гематологічні, біохімічні, імунологічні та мікробіологічні дослідження.

У стоматологічному  відділенні надається терапевтична, хірургічна  допомога та проводиться зубопротезування.

Аптека забезпечує всі відділення госпіталю необхідними лікарськими засобами.

Заклад  є клінічною базою для двох кафедр Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика – кафедри терапії та геріатрії  і кафедри медичної реабілітації, фізіотерапії та спортивної медицини.

Об’єм обстежень  і лікування  призначаються  відповідно до локальних протоколів. В основі лікувального процесу – геріатричний підхід, з урахуванням  особливостей призначення медикаментозної терапії у хворих. Суттєву роль у лікуванні   відіграє відділення  анестезії та  інтенсивної терапії, де покладаються  всі знання і сили колективу у боротьбі  за продовження  життя ветеранів.

Госпіталь  забезпечує  трьохразове дієтичне харчування  пацієнтів, враховуючи особливості кожної дієти та  фізіологічні  зміни травлення відповідно до  постанови Кабінету Міністрів України від 27.01.2016 р. № 34 «Про збільшення норм грошових витрат на харчування та медикаменти в закладах охорони здоров'я для ветеранів війни», яка передбачає на харчування 70 грн., на медикаменти   40 грн. - з розрахунку на один день на одного хворого.

КНП "КМКГВВ" має достатньо матеріальну базу, а також гарні  умови для повноцінного лікування і відпочинку хворих:  просторі світлі палати розраховані на одну-чотири особи та обладнані необхідними меблями, кімнати відпочинку оснащені телевізорами. До послуг ветеранів  війни кіноконцертний зал на 320 місць, в якому  демонструються  фільми, проходять концерти, лекції, зустрічі, урочисті збори. Функціонує бібліотека, фонд якої  налічує 5 тис. книг та періодичних видань.

Є спеціальний  автотранспорт для  перевезення хворих, котрі  не мають фізичної змоги самостійно пересуватись.

Враховуючи похилий  вік своїх пацієнтів, 70% з яких є особами старечого віку  (більше 80 років), наслідки перенесених ними поранень, травм, контузій та захворювань – це особлива категорія пацієнтів, які потребують постійної уваги, піклування, чуйності та доброти, у госпіталі велика увага приділяється створенню чуйного та шанобливого ставлення до осіб, котрі лікуються. Персонал володіє знаннями та навичками щодо поважного  ставлення  до пацієнтів.

Госпіталь має достатню матеріальну базу, а також гарні  умови для повноцінного лікування і відпочинку хворих:  просторі світлі палати, розраховані на одну-чотири особи та обладнані необхідними меблями, кімнати відпочинку оснащені телевізорами. До послуг ветеранів  війни кіноконцертний зал на 320 місць, в якому  демонструються  фільми, проходять концерти, лекції, зустрічі, урочисті збори. Функціонує бібліотека, фонд якої  налічує 5 тис. книг та періодичних видань.

Ефективність лікування підвищує й місцевий  клімат: прилегла до госпіталю зелена зона насичена вологою та  фітонцидами.

За рішенням Міністерства охорони здоров’я України базовими установами щодо реабілітації учасників антитерористичної операції визначено 32 госпіталі ветеранів війни. Одним з них є наш заклад. 

Маючи таку  історію –  такий  плідний  фундамент та цінні ресурси – колектив госпіталю сповнений творчої енергії і наснаги на подальшу працю.

 

Послуги
                                                           

 

Новини закладу

 

Відгуки

Реєстрація

Вхід


Або зареєструйтесь

Наявність ліків