Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Новини мед. закладів / Комунальне некомерційне підприємство "Дитяча клінічна лікарня №7 Печерського району м. Києва"
Новини
Комунальне некомерційне підприємство "Дитяча клінічна лікарня №7 Печерського району м. Києва"  
Інформування населення щодо можливості отримання безоплатної медичної допомоги

05.04.2024

Інформування населення щодо можливості отримання безоплатної медичної допомоги та профілактичних оглядів за допомогою за Програми Медичних гарантый НСЗУ

далі

 

 

Психологічна підтримка: Робота горя

28.03.2024

Життєвий шлях кожної людини сповнений втрат. Проте, якою б гіркою не була втрата, якщо психіка змогла провести роботу горя, то цей процес не тільки дає нам можливість залишити втрату в минулому і жити далі, але й збагачує нашу особистість.

На жаль, є багато факторів, які ускладнюють процес горювання, що призводить до депресії, поведінкових відігравань (наприклад, зловживання алкоголем) чи психосоматичних розладів.

далі

 

 

Психологічна підтримка: Синдром самозванця: що це таке і як його позбутися

28.03.2024

Синдром самозванця зазвичай проявляється в таких когнітивних судженнях людей про самих себе: “мене переоцінюють”, “я займаю не своє місце, обманюю людей, а мій успіх – чиста випадковість”. Зазвичай синдром самозванця стосується саме професійної діяльності. Причому він притаманний людям успішним у роботі, які багато сил вкладають у своє професійне зростання.

далі

 

 

Скарлатина

22.03.2024

Рекомендації щодо протиепідемічних заходів при виявленні випадку захворювання на скарлатину 

далі

 

 

Психологічна підтримка: Розправте плечі: секрети впевненості в собі

20.03.2024

Ваше ставлення до себе – це ваш хребет. Уявіть, як складно жити радісно, коли ниє спина. Із самооцінкою так само: якщо вона хворіє, життя втрачає барви.

Щоденні кроки, зроблені з хворим ставленням до себе, складають життя, сповнене невпевненості, сумнівів і самознищення. Партнер, який терпить нездорові стосунки, може боятися, що більше нікому не буде цікавим. А коли ви мовчки терпите хамство, ризикуєте повірити, що це ви того заслуговуєте.

далі

 

 

Психологічна підтримка: Як піклуватися про себе та підтримувати дітей?

20.03.2024

Серія коротких анімаційних відеороликів, щоб пояснити, як працює стрес та як підтримувати дітей зберігаючи власний ресурс.
Всі відео за посиланням: https://www.youtube.com/@safespace.kmarehab

 

далі

 

 

Психологічна підтримка: Як це – нічого не відчувати?

20.03.2024

Стаття з психологічної підтримки.
Завдяки почуттям люди навчилися не просто виживати, але й розвиватися. Адже саме почуття наповнюють життя сенсом. Чим більше ми відчуваємо, тим більш наповненим є наше життя. Якими б не були почуття, саме вони змушують нас відчувати себе живими.

Проте є люди, які відчувають душевну порожнечу або не можуть розпізнати та висловити свої переживання.

Психологи виділяють кілька таких станів, коли людина перестає відчувати емоції:

далі

 

 

“Голос пацієнтів ” — всеукраїнське опитування від Міністерства охорони здоров‘я України

20.03.2024

далі

 

 

Моніторинг ситуації з туберкульозу в Україні

13.03.2024

Туберкульоз — небезпечна хвороба. Симптоми можуть бути непомітними впродовж багатьох місяців, тож люди часто звертаються по допомогу на пізніх стадіях. Несвоєчасне звернення до лікаря призводить до подовження терміну лікування та виникнення ускладнень захворювання. Небезпека також криється у тому, що один хворий на туберкульоз, який не знає про свій діагноз і не отримує лікування, може за рік заразити близько 10-15 людей.

далі

 

 

Бульозний епідермоліз – рідкісне орфанне захворювання!

12.03.2024

https://drive.google.com/file/d/1ojsBtCP5urwwjEDqEzNMv8lDGS-0YyMJ/view?usp=drive_linkГрупа спадкових захворювань, що відзначаються легкою схильністю до поранення шкірних покривів. Основний прояв — формування на шкірі міхурів з рідким вмістом, а після їхнього розтину — утворення ерозій, які довго не загоюються.

Маніпуляції та невідкладна допомога пацієнтам з БЕ має особливості, пов’язані із вкрай вразливою шкірою, яка відшаровується від найменшого дотику чи тертя, про які лікарі мають бути повідомлені та усвідомлювати, зокрема, що при неправильному поводженні з пацієнтом під час таких процедур вони можуть завдати непоправної шкоди пацієнту.
Важливо! Пацієнт із важким перебігом БЕ (характерні пухирі на шкірі або відсутність шкіри на значних ділянках тіла, значний біль) має бути негайно спрямований до спеціалізованого (референтного) центру БЕ в НДСЛ «Охматдит» (01135, м. Київ, вул. В.Чорновола, 28/1) з метою підтвердження діагнозу та надання високоспеціалізованої медичної допомоги фахівцями мультидисциплінарної команди БЕ.https://drive.google.com/file/d/1ojsBtCP5urwwjEDqEzNMv8lDGS-0YyMJ/view?usp=drive_link

далі

 

 

 

1  2  3  4  

Реєстрація

Вхід










Або зареєструйтесь

Наявність ліків