Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Новини мед. закладів / всі медичні заклади
Новини
всі медичні заклади  
БЕЗБАР’ЄРНІСТЬ

29.03.2024

    В закладі триває робота над розвитком безбар’єрного простору на виконання Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 року № 366-р. В 2024 році проведено навчання персоналу щодо запровадження принципів безбар’єрності під час надання медичних та реабілітаційних послуг в закладах охорони здоров’я. Також в поточному році заплановано обладнати відкидним пандусом вхід до найпростішого укриття підприємства.

 

      В Комунальному некомерційному підприємстві «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1» Шевченківського району міста Києва постійно приділяється увага питанням створення безбар`єрного доступу для людей з особливими потребами з метою зробити безбар`єрність новою суспільною нормою. За експертними висновками Центру проектування та експлуатації будівель і споруд № 80-20-ТО, будівлі закладу визнані як «об’єкт має часткову безбар’єрність».

 

далі

 

 

ДАЙДЖЕСТ ЗМІ

29.03.2024

далі

 

 

Запрошуємо долучитися до акції "Здай кров заради життя!"

29.03.2024

далі

 

 

Психологічна підтримка: Робота горя

28.03.2024

Життєвий шлях кожної людини сповнений втрат. Проте, якою б гіркою не була втрата, якщо психіка змогла провести роботу горя, то цей процес не тільки дає нам можливість залишити втрату в минулому і жити далі, але й збагачує нашу особистість.

На жаль, є багато факторів, які ускладнюють процес горювання, що призводить до депресії, поведінкових відігравань (наприклад, зловживання алкоголем) чи психосоматичних розладів.

далі

 

 

Психологічна підтримка: Синдром самозванця: що це таке і як його позбутися

28.03.2024

Синдром самозванця зазвичай проявляється в таких когнітивних судженнях людей про самих себе: “мене переоцінюють”, “я займаю не своє місце, обманюю людей, а мій успіх – чиста випадковість”. Зазвичай синдром самозванця стосується саме професійної діяльності. Причому він притаманний людям успішним у роботі, які багато сил вкладають у своє професійне зростання.

далі

 

 

Скарлатина

22.03.2024

Рекомендації щодо протиепідемічних заходів при виявленні випадку захворювання на скарлатину 

далі

 

 

Психологічна підтримка: Розправте плечі: секрети впевненості в собі

20.03.2024

Ваше ставлення до себе – це ваш хребет. Уявіть, як складно жити радісно, коли ниє спина. Із самооцінкою так само: якщо вона хворіє, життя втрачає барви.

Щоденні кроки, зроблені з хворим ставленням до себе, складають життя, сповнене невпевненості, сумнівів і самознищення. Партнер, який терпить нездорові стосунки, може боятися, що більше нікому не буде цікавим. А коли ви мовчки терпите хамство, ризикуєте повірити, що це ви того заслуговуєте.

далі

 

 

Психологічна підтримка: Як піклуватися про себе та підтримувати дітей?

20.03.2024

Серія коротких анімаційних відеороликів, щоб пояснити, як працює стрес та як підтримувати дітей зберігаючи власний ресурс.
Всі відео за посиланням: https://www.youtube.com/@safespace.kmarehab

 

далі

 

 

Психологічна підтримка: Як це – нічого не відчувати?

20.03.2024

Стаття з психологічної підтримки.
Завдяки почуттям люди навчилися не просто виживати, але й розвиватися. Адже саме почуття наповнюють життя сенсом. Чим більше ми відчуваємо, тим більш наповненим є наше життя. Якими б не були почуття, саме вони змушують нас відчувати себе живими.

Проте є люди, які відчувають душевну порожнечу або не можуть розпізнати та висловити свої переживання.

Психологи виділяють кілька таких станів, коли людина перестає відчувати емоції:

далі

 

 

“Голос пацієнтів ” — всеукраїнське опитування від Міністерства охорони здоров‘я України

20.03.2024

далі

 

 

 

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  

Реєстрація

Вхід


Або зареєструйтесь

Наявність ліків