Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Новини мед. закладів / всі медичні заклади
Новини
всі медичні заклади  
ЯК ТИ? Всеукраїнська програма ментального здоров'я за ініціативою Олени Зеленської

23.02.2024

Ментальне здоров’я є невід’ємною частиною щасливого життя. Це поняття дуже широке і поєднує різні аспекти. Як зрозуміти, що стан душевного здоров’я вийшов із рівноваги та настав час звернутися до спеціаліста?


далі

 

 

Як управляти стресом

23.02.2024

 

Причиною стресу є незадоволені потреби. Людина не може жити без їжі й води, тому насамперед повинна закрити свої фізіологічні потреби. Щойно потреби нижчого рівня задовольняються, людина перемикається на задоволення потреб вищого рівня: це визнання, самовираження тощо.

Однак і потреби вищого рівня можуть стати домінантними – найважливішими. І поки людина не задовольнить свої потреби, вона перебуватиме у стресовому стані.

Як людина реагує на стрес?

Стрес можуть викликати як реальні події, так і уявні. І організм реагує на них більш-менш однаково. Реакція може відрізнятися лише силою емоцій: від легкого занепокоєння до паніки. А також рівнем фізичного напруження: від практично невідчутного до «вискакування серця» із грудей і «заціпеніння» м´язів.

На фізіологічному рівні організм реагує інстинктивним бажанням усунути причину стресу або ж уникнути зіткнення з нею. Тому фізіологічну реакцію на стрес визначають як «боротися чи втікати».

У цей момент організм мобілізує всі резерви: частішає дихання, пришвидшується серцебиття, напружуються м´язи. Це важливо в екстремальній ситуації, коли людина змушена діяти негайно заради свого порятунку. Проте так само організм реагує і на стрес, викликаний не такими критичними обставинами.

На психологічному рівні стрес викликає в людини неприємні відчуття – занепокоєння, страх, гнів. Ознаками стресу також є збудженість, агресивність, дратівливість, втрата почуття гумору, неможливість зосередитися на виконанні повсякденних справ. Може виникнути відчуття втрати контролю над собою і ситуацією, почуття безпорадності, пригніченості, безнадії. Страх, викликаний стресом, може спричинити паніку.

Стрес позначається і на поведінці людини. Щоб позбутися стресу, люди, наприклад, починають зловживати алкоголем, більше курити, замість того, щоб розв´язувати проблеми, впадають у бездіяльність і апатію.

Як безпечно керувати стресом?

Існує безліч ефективних і цілком безпечних способів, що допомагають керувати стресом.

Фізичні способи керування стресом

далі

 

 

Ознайомлення з інформаційними матеріалами про профілактику та раннє виявлення онкозахворювань за посиланням:https://bit.ly/3ul76av

20.02.2024

далі

 

 

Запобігання та протидії домашньому насильству.

06.02.2024

В Києві працюють мобільні бригади соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства.

далі

 

 

Запобігання та протидії домашньому насильству.

06.02.2024

В Києві працюють мобільні бригади соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства.

далі

 

 

Всесвітній день боротьби проти раку

05.02.2024

     З 05.02.2024 по 09.02.2024 з 14:00 до 18:00, 10.01.2024 з 09:00 до 14:00 до Всесвітнього дня боротьби проти раку за адресою: проспект Голосіївський, 59А всі бажаючи зможуть пройти консультативний огляд лікаря – онколога (каб. №502), дерматоскопію; жіноче населення – скринінгове обстеження у лікарів акушерів – гінекологів КНП «КДЦ» Голосіївського району м. Києва (каб. №215) (огляд, взяття біологічного матеріалу для цитологічного дослідження), а також пройти мамографічне дослідження, ультразвукові дослідження, колоноскопії, езофагогастродуоденоскопію, цистоскопію за направленням лікаря.

далі

 

 

Інформаційні пам'ятки з питань протидії насильству, які розміщені за посиланнями: https://nssu.gov.ua/storage/app/sites/22/uploaded-files/domashne-nasilstvopamyatka.pdf https://nssu.gov.ua/storage/app/sites/22/uploaded-files/snpk

26.01.2024

далі

 

 

Запрошуємо укласти декларацію

19.01.2024

далі

 

 

Захист даних пацієнта в ЕСОЗ: як це відбувається

19.12.2023

Електронна система охорони здоров’я (ЕСОЗ) є важливою частиною трансформації медичної системи

далі

 

 

Сходіть до ендокринолога

19.12.2023

Якщо у вас кровоточать ясна

далі

 

 

 

2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  

Реєстрація

Вхід


Або зареєструйтесь

Наявність ліків