01.03.2024
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 7 ПЕЧЕРСЬКОГО РАЙОНУ м. КИЄВА»
УВАГА!
за програмою медичних гарантій
ВИКОНУЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО
ПРОФІЛАКТИКА, ДІАГНОСТИКА, СПОСТЕРЕЖЕННЯ ТА ЛІКУВАННЯ В АМБУЛАТОРНИХ УМОВАХ (пакет 9)
Медичні послуги надаються пацієнтам до 18 років
Умови надання послуги: амбулаторно (приймальне відділення, ЩЛ травмпункт, консультативно-діагностичне відділення, відділення функціональної діагностики, відділення променевої діагностики, рентгенологічне відділення) або з використанням засобів телекомунікації.
Підстави надання безкоштовної послуги:
Обсяг медичних послуг, який надається за договором ПМГ відповідно до медичних потреб пацієнта/пацієнтки
- Надання консультативно-діагностичної та лікувально-профілактичної спеціалізованої амбулаторної медичної допомоги.
- Забезпечення та/або організація проведення необхідних лабораторних досліджень (відповідно до напряму надання медичної допомоги закладом охорони здоров’я (ЗОЗ) та галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я), зокрема:
- Проведення необхідних інструментальних досліджень, зокрема:
- Встановлення або зняття діагнозу, визначення способів і методів лікування, курсу процедур і рекомендацій, а також подальшого маршруту пацієнта/пацієнтки.
- Призначення та/або корекція медикаментозного лікування.
- Динамічне спостереження за пацієнтом/пацієнткою із хронічними захворюваннями.
- Надання медичної допомоги в умовах денного стаціонару.
- Надання медичної допомоги пацієнту/пацієнтці при зверненні до травматологічних пунктів.
- Надання медичної допомоги пацієнту/пацієнтці при зверненні до приймального відділення без подальшої госпіталізації.
- Проведення хірургічних операцій в амбулаторних умовах.
- Своєчасне знеболення на всіх етапах діагностики та лікування: обов’язкове анестезіологічне забезпечення під час виконання всіх інвазивних діагностичних та інших лікувальних процедур.
- Проведення обов’язкових медичних профілактичних оглядів учнів загальноосвітніх навчальних закладів, а також дітей до 6 років відповідно до чинного законодавства.
- Проведення профілактики захворювань.
- Оформлення довідок, формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність та направлень на медико-соціально-експертну комісію.
- Надання невідкладної медичної допомоги, а також виклик бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги за потреби та надання невідкладної медичної допомоги пацієнту/пацієнтці до її прибуття.
- Направлення пацієнта/пацієнтки за наявності показань для надання спеціалізованої медичної допомоги та послуг реабілітації.
-
ПРОФІЛАКТИКА, ДІАГНОСТИКА, СПОСТЕРЕЖЕННЯ ТА ЛІКУВАННЯ В АМБУЛАТОРНИХ УМОВАХ (пакет 9)
ВИКОНУЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО
за електронним направленням лікаря
далі
23.02.2024
24 лютого 2024 року виповнюється два роки від початку широкомасштабного вторгнення російських військ на територію України.
Під надуманим приводом захисту російськомовного населення в нашій державі від уявних утисків та обмежень кремль насправді поставив за мету знищити військовим шляхом українську державу та ідентичність. Водночас ця агресія виявилася викликом міжнародному світовому порядку, створеному після Другої світової війни, порушила загальну стабільність у Європі та стала глобальною загрозою для світової безпеки.
Нинішній режим у росії має всі ознаки тоталітарного, він у силовий спосіб намагається змінити межі міжнародно визнаних кордонів суверенної держави. Режим, який отримав назву «рашизм», сповідує ідеологію, яка є сумішшю різних негативних течій, що мали місце в історії світової цивілізації у різні епохи: фашизму, більшовизму, нацизму, реваншизму, ксенофобії, імперіалізму тощо. До того ж, як «духовні скрєпи» пропагуються ідеї так званих «величі російської культури» та «світового центру православ’я».
Сучасна російсько-українська війна розпочалася де-факто ще десять років тому, у лютому 2014 року, коли російська федерація підло скористалася тим, що в Україні після Революції Гідності мали місце тимчасовий вакуум державної влади та деморалізація частини силового блоку. Разом з тим, упродовж 2014 року Збройні Сили України, підкріплені численними формуваннями українських добровольців, зупинили просування та звільнили від московських загарбників більшість захоплених ними на той час територій. Відтоді і до 24 лютого 2022 року основні воєнні дії не виходили за межі сходу нашої країни, але територія Автономної Республіки Крим і значна частина Луганської та Донецької областей залишилися окупованими.
Увесь цей час кремль намагався переконувати світ, що повністю підконтрольні москві окупаційні режими в Донецькій та Луганській областях України насправді є незалежними державними утвореннями, які прагнуть свободи, а українська влада намагається їх придушити, і тому в Україні відбувається «громадянська війна», а росія - лише «миротворець».
Повномасштабне вторгнення російських військ в Україну 2022 року остаточно викрило істинні наміри агресивного режиму.
Російська федерація веде проти України екзистенційну війну, метою якої є не лише захоплення нашої території, а й знищення української державності та національної ідентичності і геноцид Українського народу. Жорстокий ворог не має наміру зупинятися, він не рахується з величезними втратами і готовий продовжувати агресію до досягнення своїх цілей. Відтак кожен українець сьогодні має усвідомлювати необхідність особистої активної участі в обороні держави - чи на фронті, чи в тилу.
Повномасштабний напад росії (московії!) зумовив консолідацію української нації, і ця єдність стала основою організації спротиву. Зупинити наступ військ російської федерації, зірвати їхні плани щодо захоплення за лічені дні України вдалося лише завдяки спільним зусиллям Збройних Сил України, Національної гвардії України, інших військових формувань, масового волонтерського руху і просто українців, що піднялися на боротьбу з ворогом.
Наш героїчний опір став не лише боротьбою за свободу країни та виживання Українського народу. Ми є нині форпостом вільної Європи та усього демократичного світу, запорукою їх безпеки та майбутнього. Без перебільшення, від перемоги України залежить стабільність у світі загалом.
Водночас наша держава ефективно стримує агресію і долає ворога завдяки потужній міжнародній допомозі.
Ми маємо й надалі залишатися консолідованими як усередині держави, так і на міжнародному рівні задля перемоги над агресором й розбудови демократичної правової Української держави в сім’ї європейських націй.
далі
23.02.2024
Взимку багато людей відчувають занепад сил, апатію та безсилля. Це може бути пов’язано з нестачею сонячного світла, дефіцитом вітаміну D, втомою від холоду та одноманіття, гормональними змінами й недостатньою фізичною активністю.
Безумовно, українцям цей період ще важче дається через війну, постійний стрес, сумні новини, тривожні повідомлення. Але ми маємо бути сильними й підтримувати свій психічний стан, від якого залежить як наш добробут, так і наших близьких, рідних, коханих.
Отже, працюємо заради перемоги та покращення свого психічного стану.
далі
23.02.2024
Ментальне здоров’я є невід’ємною частиною щасливого життя. Це поняття дуже широке і поєднує різні аспекти. Як зрозуміти, що стан душевного здоров’я вийшов із рівноваги та настав час звернутися до спеціаліста?
23.02.2024
Причиною стресу є незадоволені потреби. Людина не може жити без їжі й води, тому насамперед повинна закрити свої фізіологічні потреби. Щойно потреби нижчого рівня задовольняються, людина перемикається на задоволення потреб вищого рівня: це визнання, самовираження тощо.
Однак і потреби вищого рівня можуть стати домінантними – найважливішими. І поки людина не задовольнить свої потреби, вона перебуватиме у стресовому стані.
Як людина реагує на стрес?
Стрес можуть викликати як реальні події, так і уявні. І організм реагує на них більш-менш однаково. Реакція може відрізнятися лише силою емоцій: від легкого занепокоєння до паніки. А також рівнем фізичного напруження: від практично невідчутного до «вискакування серця» із грудей і «заціпеніння» м´язів.
На фізіологічному рівні організм реагує інстинктивним бажанням усунути причину стресу або ж уникнути зіткнення з нею. Тому фізіологічну реакцію на стрес визначають як «боротися чи втікати».
У цей момент організм мобілізує всі резерви: частішає дихання, пришвидшується серцебиття, напружуються м´язи. Це важливо в екстремальній ситуації, коли людина змушена діяти негайно заради свого порятунку. Проте так само організм реагує і на стрес, викликаний не такими критичними обставинами.
На психологічному рівні стрес викликає в людини неприємні відчуття – занепокоєння, страх, гнів. Ознаками стресу також є збудженість, агресивність, дратівливість, втрата почуття гумору, неможливість зосередитися на виконанні повсякденних справ. Може виникнути відчуття втрати контролю над собою і ситуацією, почуття безпорадності, пригніченості, безнадії. Страх, викликаний стресом, може спричинити паніку.
Стрес позначається і на поведінці людини. Щоб позбутися стресу, люди, наприклад, починають зловживати алкоголем, більше курити, замість того, щоб розв´язувати проблеми, впадають у бездіяльність і апатію.
Як безпечно керувати стресом?
Існує безліч ефективних і цілком безпечних способів, що допомагають керувати стресом.
Фізичні способи керування стресом
далі
06.02.2024
В Києві працюють мобільні бригади соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства.
далі
06.02.2024
В Києві працюють мобільні бригади соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства.
далі
05.02.2024
З 05.02.2024 по 09.02.2024 з 14:00 до 18:00, 10.01.2024 з 09:00 до 14:00 до Всесвітнього дня боротьби проти раку за адресою: проспект Голосіївський, 59А всі бажаючи зможуть пройти консультативний огляд лікаря – онколога (каб. №502), дерматоскопію; жіноче населення – скринінгове обстеження у лікарів акушерів – гінекологів КНП «КДЦ» Голосіївського району м. Києва (каб. №215) (огляд, взяття біологічного матеріалу для цитологічного дослідження), а також пройти мамографічне дослідження, ультразвукові дослідження, колоноскопії, езофагогастродуоденоскопію, цистоскопію за направленням лікаря.
далі