Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Новини та поради
Новини та поради

14.04.2017  |  Новини

У столиці відбувся круглий стіл із теми: «Освіта з питань збереження сексуального та репродуктивного здоров’я в Україні», присвячений недолікам існуючої системи освіти в цій сфері, передовим закордонним практикам і шляхам взаємодії державних і недержавних організацій, які працюють у відповідній галузі. Співорганізатором зустрічі, ініційованою БО «Об’єднання підлітків та молоді Тінержайзер», став Київський молодіжний центр.

 

далі

 

 

12.04.2017  |  Новини

13 квітня з нагоди Всеукраїнського дня діагностики меланоми (раків шкіри) в медичних закладах Києва відбудуться безкоштовні діагностичні огляди.

Департамент охорони здоров’я закликає всіх небайдужих до свого здоров’я відвідати найближчий заклад і в зручному форматі пройти обстеження в установах ТМО «Дерматовенерологія» та інших лікувальних закладах столиці.

далі

 

 

10.04.2017  |  Новини

Усі столичні аптеки забезпечені препаратами, передбаченими урядовою програмою «Доступні ліки». Про це йшлося під час інспекції київських аптек міністром Кабінету Міністрів України Олександром Саєнком і першим заступником голови КМДА Геннадієм Плісом. Посадовці задоволені виконанням програми та готові залучати до програми приватні аптечні заклади.

далі

 

 

07.04.2017  |  Новини

Відтепер у столиці пацієнти із серцево-судинними захворюваннями, бронхіальною астмою та діабетом 2 типу отримуватимуть ліки безкоштовно. Про це повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

далі

 

 

03.04.2017  |  Новини

Департамент охорони здоров’я здійснює централізовані закупівлі лікарських засобів для онкологічних хворих столиці виключно в рамках чинного законодавства сфери державних закупівель та у відповідності до підготовленого фахівцями медико-технічного завдання (заявки) на закупівлю, що формується на основі потреби закладів охорони здоров’я столиці. Про це заявив заступник голови КМДА Микола Поворозник, коментуючи публікацію одного з інтернет-видань щодо того, що нібито КМДА хоче закупити ліки для онкохворих на 3 мільйони в обхід системи Prozzoro.

далі

 

 

07.03.2017  |  Новини

Заступник голови КМДА Микола Поворозник привітав медичних працівників столиці з Міжнародним жіночим днем – 8 березня у Національному академічному театрі російської драми ім. Лесі Українки.

далі

 

 

24.02.2017  |  Новини

23 лютого 2017 року відбулися міжвідомчі навчання територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту на станції метрополітену «Либідська».

далі

 

 

15.02.2017  |  Новини

Мер Києва Віталій Кличко передав 15 сучасних автомобілів екстреної (швидкої) медичної допомоги медичним закладам столиці.

далі

 

 

14.02.2017  |  Новини

Мер Києва Віталій Кличко передав 15 сучасних автомобілів екстреної (швидкої) медичної допомоги медичним закладам столиці.

далі

 

 

02.02.2017  |  Новини

Новостворений Центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю, що на вулиці О. Теліги, 37 Г, прийняв першу групу дітей. Про це повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

далі

 

 

 

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  

Реєстрація

Вхід


Або зареєструйтесь

Наявність ліків