Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Новини та поради
Новини та поради

05.06.2023  |  Новини

У столиці за минулий тиждень виявили 110 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. Про це повідомили в ДУ «Київський міський центр контролю та профілактики хвороб МОЗ».

далі

 

 

30.05.2023  |  Новини

У столиці завершився епідемічний сезон захворюваності на грип та ГРВІ 2022-2023 років. Про це повідомили в ДУ «Київський міський центр контролю та профілактики хвороб МОЗ».

далі

 

 

29.05.2023  |  Новини

У столиці за минулий тиждень виявили 224 нові випадки захворювання на коронавірусну інфекцію. Про це повідомили в ДУ «Київський міський центр контролю та профілактики хвороб МОЗ».

далі

 

 

25.05.2023  |  Новини

Протягом останніх п’яти років, за даними звернень у комунальні заклади охорони здоров’я, кожен із 25 киян мав патологічні зміни в діяльності щитоподібної залози. Про це повідомила директорка Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург. Вона також зазначила, що ця цифра не відображає реальну ситуацію, і людей із нездоровою щитоподібною залозою, імовірно, більше.

далі

 

 

25.05.2023  |  Новини

У застосунку «Київ Цифровий» запустили опитування для мешканців столиці про зручність надання медичних послуг у Києві. Місто прагне більш ґрунтовно проаналізувати потреби містян та визначити основні інструменти, які можна запропонувати всім, хто хоче отримувати послуги медичного обстеження та підтримки онлайн. Про це повідомив керівник цифрової трансформації Києва і заступник голови КМДА Петро Оленич.

далі

 

 

24.05.2023  |  Новини

Сьогодні Фонд ООН у галузі народонаселення передав Києву інклюзивний мікроавтобус для мобільних бригад соціально-психологічної допомоги для перевезення людей з інвалідністю. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

далі

 

 

24.05.2023  |  Новини

Сьогодні у рамках дня донора, який проводили у Vcentri HUB Оболонського району, лише за кілька годин вдалося зібрати 24 літри крові. Загалом до благодійної акції долучилися 56 осіб. Про це повідомляє Департамент суспільних комунікацій. 

далі

 

 

23.05.2023  |  Новини

Мер Києва Віталій Кличко перевірив, як відбувається реконструкція будівлі для розміщення Центру комплексної реабілітації та надання соціальних послуг для дітей та осіб з інвалідністю у Подільському районі столиці. Ремонтні роботи в будівлі на завершальному етапі. Центр введуть в експлуатацію вже цього року. Обладнаний він буде за найкращими європейськими стандартами.

далі

 

 

23.05.2023  |  Новини

Лікарі Київської міської лікарні швидкої медичної допомоги, Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф разом зі співробітниками Державної служби України з надзвичайних ситуацій відпрацювали алгоритм реагування на надзвичайні події з викидом хімічних речовин. Про це повідомила директорка Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург.

далі

 

 

22.05.2023  |  Новини

У столиці за минулий тиждень виявили 200 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. Про це повідомили в ДУ «Київський міський центр контролю та профілактики хвороб МОЗ».

далі

 

 

 

6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  

Реєстрація

Вхід


Або зареєструйтесь

Наявність ліків