Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Новини та поради
Новини та поради

24.03.2016  |  Новини

Успішність лікування хворих на туберкульоз залежить не лише від кваліфікації медиків, а й від багатьох інших чинників. Перш за все, це грамотний підхід до організації процесу надання медичної допомоги, ефективне використання виділених коштів та контроль за реалізацією на практиці прийнятих управлінських рішень. У цьому переконана директор Департаменту охорони здоров’я КМДА Тетяна Донченко.

 

далі

 

 

22.03.2016  |  Новини

У Києві на базі Міського центру термічних уражень та реконструктивно-відновлювальної хірургії клінічної лікарні № 2 міська влада планує створити Опіковий центр європейського зразка. Про це повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник під час візиту до Київської міської клінічної лікарні № 2.

далі

 

 

22.03.2016  |  Новини

18 березня на затоці «Галерна» у Голосіївському районі міста Києва, проведені міжвідомчі польові навчання територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту з подолання наслідків весняного водопілля.

далі

 

 

18.03.2016  |  Новини

Фахівці Київської міської наркологічної клінічної лікарні «Соціотерапія» проводять навчальні тренінги для співробітників патрульної поліції. Про це повідомила директор Департаменту охорони здоров’я Тетяна Донченко.

далі

 

 

17.03.2016  |  Новини

Цього року міська влада збільшила фінансування КО «Київмедспецтранс», яке відповідає за технічний стан карет швидкої медичної допомоги. На утримання комунальної організації «Київмедспецтранс» з міського бюджету столиці виділено близько 220 млн грн. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник під час інспекційного візиту до комунальної організації «Київмедспецтранс».

далі

 

 

05.02.2016  |  Новини

Щорічно 4 лютого ВООЗ і Міжнародне агентство з вивчення раку (IARC) за підтримки Міжнародного союзу з контролю над раком (UICC) представляють світовій громадськості шляхи полегшення глобального тягаря раку для людства.

Рак визначають як неконтрольований ріст та розповсюдження клітин. Він може охоплювати практично будь-яку частину тіла, вторгатися в сусідні тканини і метастазувати у віддалені органи тіла.

далі

 

 

21.01.2016  |  Новини

Міська влада закликає керівників підприємств, установ та організацій Києва, незалежно від форм власності, неухильно дотримуватися протиепідемічних заходів та рекомендацій міської влади, аби попередити загострення епідситуації. Про це під час прес-конференції, присвяченої захворюваності на грип та ГРВІ у столиці, сказав радник міського голови Михайло Радуцький.

 

далі

 

 

20.01.2016  |  Новини

Відповідний наказ підписано директором Департаменту охорони здоров’я Тетяною Донченко.

далі

 

 

20.01.2016  |  Новини

У муніципальних закладах охорони здоров’я резерв ліжок є достатнім для забезпечення належного рівня надання медичної допомоги хворим на грип та ГРВІ. Про це повідомила директор Департаменту охорони здоров’я КМДА Тетяна Донченко.

далі

 

 

18.01.2016  |  Новини

За інформацією Головного управління державної санітарно-епідеміологічної служби у м. Києві за період з 11 до 17 січня 2016 року на ГРВІ (гострі респіраторні вірусні інфекції), в тому числі грип, в м. Києві захворіло 26 559 осіб, що на 33,7% нижче епідемічного порогу. Кількість зареєстрованих хворих на ГРВІ та грип за добу 16 січня становила 2 526 осіб, 17 січня захворіло 627 осіб, що порівняно з попередньою добою нижче в 4 рази.

далі

 

 

 

4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  

Реєстрація

Вхід


Або зареєструйтесь

Наявність ліків