Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Новини та поради
Новини та поради

21.09.2016  |  Новини

Столична влада проводить реконструкцію та капітальний ремонт кількох закладів охорони здоров’я. Про це повідомив заступник голови КМДА Олександр Спасибко під час виїзної інспекціїреконструкції та капітального ремонту лікарень. Спільно із заступником голови КМДА Миколою Поворозником вони перевірили хід робіт у Київському міському перинатальному центрі, в міських дитячих клінічних лікарнях № 2 та № 7 та в міській клінічній лікарні № 12.

далі

 

 

12.09.2016  |  Новини

Київські дитячі лікувально-профілактичні заклади та пологові будинки забезпечені вакциною БЦЖ у повному обсязі. Про це повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

далі

 

 

09.09.2016  |  Новини

далі

 

 

09.09.2016  |  Новини

В консультативно-діагностичному центрі Дніпровського району відкрито новий кабінет мамографії – Департамент охорони здоров’я

далі

 

 

09.09.2016  |  Новини

далі

 

 

22.08.2016  |  Новини

Київ та Мехіко налагоджують співпрацю та обмінюються досвідом у сфері охорони здоров’я. Про це повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник під час зустрічі з делегацією на чолі з Міністром охорони здоров’я м. Мехіко Хосе Армандо Ауед Ортегою. На зустрічі були обговорені можливості міжнародної співпраці в галузі охорони здоров’я, освітніх програм і програм партнерства, обміну досвідом.

далі

 

 

15.08.2016  |  Новини

Департамент охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) отримав необхідну для екстреної профілактики захворювання на сказ антирабічну вакцину РАБІПУР®РСЕС відповідно до централізованих поставок Міністерства охорони здоров’я України.

Про це повідомив виконуючий обов’язки директора Департаменту охорони здоров’я Дмитро Турчак.

далі

 

 

19.07.2016  |  Новини

Департамент охорони здоров’я КМДА проводить перевірку фактів, що надали волонтери та представники ЗМІ про незадовільний догляд за невиліковно хворою дівчинкою-сиротою, яка перебуває у Київській міській дитячій клінічній лікарні №2. Про це повідомив виконуючий обов’язки директора Департаменту охорони здоров’я Дмитро Турчак.

далі

 

 

11.07.2016  |  Новини

З міського бюджету виділено 15 млн грн на капітальний ремонт акушерського відділення Київського міського пологового будинку № 3, який розташований на вул. В. Кучера, 7 у Святошинському районі. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник під час робочого візиту до лікарняного закладу.

далі

 

 

05.07.2016  |  Новини

За результатами проведеної Конференції «Розвиток системи охорони здоров’я в м. Києві», що відбулася 22 червня у КМДА, заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник зустрівся з представниками Гарвардської школи громадського здоров’я ім. Т. Х. Чена. Мета зустрічі – розробка сучасної програми навчання працівників сфери охорони здоров’я основам прогресивних методів фінансування галузі.

далі

 

 

 

3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  

Реєстрація

Вхід


Або зареєструйтесь

Наявність ліків