Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Новини та поради
Новини та поради

05.07.2016  |  Новини

У Київському міському дитячому діагностичному центрі (КМДДЦ) облаштували кімнату «Матері та дитини». Таке рішення керівництво закладу прийняло за результатами опитування батьків маленьких пацієнтів, які, заповнюючи спеціально розроблені працівниками Центру анкети, висловлювали свої побажання щодо поліпшення роботи закладу. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник.

далі

 

 

25.06.2016  |  Новини

Професійні обговорення, навчання та фахове спілкування значно підвищують ефективність заходів із запобігання та лікування ВІЛ-інфекції. Так директор Департаменту охорони здоров’я Тетяна Донченко прокоментувала вебінар із теми: «Майбутнє АРВ-терапії: оновлені міжнародні рекомендації – нові виклики для України», що був організований ГО «menZDRAV» спільно з Київським міським центром профілактики та боротьби зі СНІДом.

далі

 

 

24.06.2016  |  Новини

Нове травматологічне відділення Київської міської дитячої клінічної лікарні №1, урочисте відкриття якого відбулося 25 травня за участю Київського міського голови Віталія Кличка, наразі працює на повну потужність. Про це повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

далі

 

 

24.06.2016  |  Новини

У столиці відбулася зустріч із напрацювання інноваційних ідей у сфері надання послуг ВІЛ-інфікованим. Формат роботи у режимі мозкового штурму надав можливість ефективно структуризувати ідеї учасників для напрацювання операційного плану протидії ВІЛ-інфекції в м. Києві.

далі

 

 

24.06.2016  |  Новини

Улітку, аби уникнути звичайних сезонних небезпек, пов’язаних зі значним підвищенням температури повітря, необхідно дотримуватися простих рекомендацій медиків.

далі

 

 

17.06.2016  |  Новини

Мер Києва Віталій Кличко відвідав Київський міський дитячий діагностичний центр та поцікавився, як у медичному закладі налагоджують ефективну роботу.

далі

 

 

07.06.2016  |  Новини

У боротьбі з епідемією з ВІЛ/СНІД Київ об´єднав зусилля з громадськими організаціями, які теж опікуються цією проблемою. А також столиця виступає з ініціативою розповсюдити програму боротьби зі СНІДом на інші міста України. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив у своєму виступі у Нью-Йорку на міжнародній конференції щодо боротьби зі СНІДом Fast-Track Cities: Ending The AIDS Epidemic.

далі

 

 

06.06.2016  |  Новини

У Києві протягом минулого року виявлено більше 2800 випадків ВІЛ-інфекції, та лише 1300 осіб стали на медичне спостереження. І наше завдання – охопити більше людей тестуванням, діагностикою на ВІЛ, здійснювати профілактичні заходи та надавати необхідну допомогу хворим. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко у Нью-Йорку під час міжнародної конференції щодо боротьби зі СНІДом Fast-Track Cities: Ending The AIDS Epidemic.

далі

 

 

02.06.2016  |  Новини

Це свято щорічно відзначається 1 червня з 1950 року у 51 країні світу та влаштовуються різні розважальні заходи для дітей.

далі

 

 

02.06.2016  |  Новини

У столиці створять Медичний центр паліативної допомоги дітям. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник під час робочого візиту до Українського медичного центру реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи Міністерства охорони здоров’я України.

далі

 

 

 

4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  

Реєстрація

Вхід


Або зареєструйтесь

Наявність ліків