Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Новини та поради
Новини та поради

30.05.2016  |  Новини

Заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник презентував медичній громаді столиці для обговорення Концепцію розвитку системи охорони здоров’я в м. Києві.

далі

 

 

21.04.2016  |  Новини

22 квітня всі охочі запрошуються на безкоштовне обстеження до установ ТМО «Дерматовенерологія» та інших лікувальних закладів столиці. За інформацією Департаменту охорони здоровʼя, з нагоди Всеукраїнського дня діагностики меланоми (раків шкіри) тут відбудуться профільні діагностичні огляди.

далі

 

 

19.04.2016  |  Новини

У Київський міській клінічній лікарні № 5 проведено комісійний консультативний огляд пацієнтів, хворих на ниркову недостатність. Про це повідомила директор Департаменту охорони здоров’я Тетяна Донченко.

далі

 

 

16.04.2016  |  Новини

Цієї суботи Департамент охорони здоров’я майже у повному складі вийшов на прибирання у парк на Володимирській горці. Про це повідомила директор Департаменту Тетяна Донченко.

далі

 

 

07.04.2016  |  Новини

До Всесвітнього дня здоров’я в медичних закладах столиці організовано позапланові медичні огляди для киян. Про це повідомила директор Департаменту охорони здоров’я Тетяна Донченко.

далі

 

 

06.04.2016  |  Новини

До Всесвітнього Дня здоров’я, 7 квітня, з 09:00 до 13:00, у приміщенні  Київської міської клінічної лікарні №1 (Харківське шосе, 121) буде організовано прийом киян висококваліфікованими фахівцями за фахом: кардіологія, офтальмологія, хірургія, хірургія діабетичних ускладнень, судинна хірургія, щелепно-лицьова хірургія, ортопедо-травматологія,  акушерство та гінекологія, урологія, неврологія, нейрохірургія, ЛОР, терапія, імунотерапія, гастроентерологія.

далі

 

 

06.04.2016  |  Новини

Міська влада й надалі контролюватиме прозорість тендерів на закупівлю ліків для онкологічних хворих. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник.

далі

 

 

01.04.2016  |  Новини

Міська влада закликає виробників ліків для онкохворих не спекулювати на темі життя киян. Йдеться про фактичний зрив процедури тендерних торгів, що стався через недостатню кількість учасників.

далі

 

 

30.03.2016  |  Новини

Питання забезпечення хворих медичними виробами для проведення гемодіалізу знаходиться під постійним контролем Київської міської влади. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник.

далі

 

 

24.03.2016  |  Новини

Міська влада не дозволить розкрадати землі та приміщення комунальної власності. Про це заявив заступник голови КМДА Микола Поворозник під час робочого візиту до Київської міської психоневрологічної лікарні № 3.

далі

 

 

 

4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  

Реєстрація

Вхід


Або зареєструйтесь

Наявність ліків