Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Медичні заклади / КНП "Консультативно-діагностичний центр" Шевченківського району
Консультаційно-діагностичні центри (поліклініки)
КНП "Консультативно-діагностичний центр" Шевченківського району

 

вул. Саксаганського, б.№ 100

Реєстратура: понеділок - п,ятниця з 800до 1900 

Директор КНП "КДЦ" проводить особистий прийом  громадян у вівторок з 1000до 1200 та четверг 1400до 1530


Канцелярія: понеділок - п,ятниця з 800до 1700
прийом заяв на медичне обслуговування громадян проводиться: понеділок - четвер  з 900-1600, п,ятниця з 900до 1500

прийом лікарів спеціалістів проводиться  у будні  з 800до 1900  щоденно, згідно з розкладом роботи.

по суботах з 900до 1300 працює фізіотерапевтичне відділення, жіноча консультація та черговий стоматолог.

лабораторія (загальний аналіз крові,аналіз сечі та калу):  будні - з 800до 1000
(VI поверх)
аналіз крові на цукор: понеділок та пя.тниця з 800до 1000

RW: з понеділка по четверг з 800до 1000

HCV,YBS: з понеділка по середу  800до 1000

(біохімія, група крові): понеділок та середа  800-1000

Забір крові з вени проводиться з 800до 1000в процедурному кабінеті відділення
денного стаціонару (V поверх) 

Щосереди, з 1700 до 1900 в каб. 716 (VII поверх), на безоплатній основі, проводить консультації судинний хірург.

Щочетверга,  з 1500 до 1700 в каб. № 705 (VII поверх), на безоплатній основі, проводить консультації лікар нефролог.

Попередній запис в реєстратурі.

Директор- Берікашвілі Наталія Володимирівна

Приймальня: 288-00-88

Головна медична сестра - Рудакова Наталія Григорівна  тел: 289-55-19

Реєстратура: 234-25-95; 234-0213

Розклад роботи
Залишки ліків та препаратів
Вакансії
Для надання кваліфікованої спеціалізованої допомоги мешканцям Шевченківського району рішенням Київради у 2013 році було створено Комунальне некомерційне підприємство «Консультативно-діагностичний центр», розташоване на вул.Саксаганського, 100. Таким чином для пацієнтів фактично було створено єдиний медичний простір.

Фахівці КНП «КДЦ» надають консультації, невідкладну медичну допомогу, проводять діагностику та лікування захворювань, травм, отруєнь, патологічних фізіологічних станів, здійснюють профілактичні заходи. Підприємство має 10 філій, які забезпечують медичною допомогою близько 300 тисяч мешканців Шевченківського району. До роботи у Центрі залучені найкращі спеціалісти, серед яких 17 кандидатів медичних наук.

Медична допомога надається лікарями таких спеціальностей: кардіологи, ревматолог, невропатологи, ендокринологи, інфекціоністи, гастроентерологи, хірурги, ортопеди-травматологи, отоларингологи, урологи, онкологи, стоматологи, алерголог, фізіотерапевти, психолог, психотерапевти, терапевти і педіатри та лікарі-спеціалісти дитячі.

Лабораторна служба КНП «КДЦ» має 5 клінічних та одну бактеріологічну лабораторію, які виконують широкий спектр діагностичних досліджень: загально-клінічні, гематологічні, імунобіологічні, біохімічні, цитологічні, бактеріологічні. Також у складі Центру налічується два травмпункти: по вул. Б. Хмельницького, 37, та вул. Ризькій, 1, де надають першу медичну допомогу.

Загалом у районі розгорнуто 170 ліжок денного стаціонару, з них 131 – для дорослих, та 39 – для дітей. Пацієнти із захворюваннями серцево-судинної, нервової, кістково-м’язової систем, органів дихання, шлунково-кишкового тракту отримують повне обстеження та кваліфіковане лікування.
Фізіотерапевтична служба представлена широким спектром апаратів для електролікування, тут є магнітотерапія, світлолікування, аерозольтерапія, водолікування, різні види масажу, лікувальної фізкультури, дошки Євмінова. Функціонує оздоровчий дитячий басейн.

Міський центр реабілітації та фізіотерапії входить до складу КНП. Він обслуговує пацієнтів кардіологічного, ортопедичного, неврологічного, онкологічного профілю. Створені школи та індивідуальні бюлетні з профілактики інсульту та інфаркту. Тут можна також отримати психологічні консультації та рекомендації.

Лікарями КНП «КДЦ» укомплектована медична комісія Шевченківського райвійськкомату, яка забезпечує медичні огляди призовників-резервістів. Усі методи дослідження, в тому числі лабораторні та інструментальні, безкоштовні.

«Консультативно-діагностичний центр» визнано базовим закладом для оформлення та направлення необхідних медичних документів на МСЕК постраждалих внаслідок масових акцій з усіх регіонів України.

Одним із профілактичних напрямків діяльності КДЦ є надання медичної допомоги пільговим категоріям населення (інвалідам та учасникам війни, учасникам бойових дій та прирівняним до них, постраждалим внаслідок аварій на ЧАЕС). Не залишились поза увагою вимушені переселенці з тимчасово окупованих територій та потерпілі із зони АТО.

Зі своїми відгуками та пропозиціями щодо роботи КНП «Консультативно-діагностичний центр» Шевченківського району можна звернутись за телефоном 288-00-88.

 

Послуги
  

 

Новини закладу

 

Відгуки

Реєстрація

Вхід


Або зареєструйтесь

Наявність ліків