Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Медичні заклади / КНП "Консультативно-діагностичний центр" Шевченківського району
Консультаційно-діагностичні центри (поліклініки)
КНП "Консультативно-діагностичний центр" Шевченківського району

 

вул. Саксаганського, б.№ 100

Реєстратура: понеділок - п,ятниця з 800до 1900 

Директор КНП "КДЦ" проводить особистий прийом  громадян у вівторок з 1400 до 1530 та четверг 1000до 1130
Канцелярія: понеділок - п,ятниця з 800до 1700

Прийом лікарів спеціалістів проводиться  у будні, щоденно, згідно з розкладом роботи.Попередній запис у реєстратурі або через Helsi.me

ЛАБОРАТОРІЯ:
Аналізи виконуються за наявності електронного направлення. Забір венозної крові проводиться у маніпуляційному кабінеті VІ поверх - у понеділок, вівторок, середу, четвер з 8-00 до 10-00.
Виконуються наступні дослідження:
Загальний клінічний аналіз крові (натще), глюкоза крові (натще, капілярна кров), RW(РМП)-натще.
Біохімія крові (натще): печінкові проби, ниркові проби, ліпідограма, ревмокомплекс.
Коагулограма (натще), ІФА (натще): гормони щитовидної залози, феритин, гепатити (В, С), антитіла до Covid-19:IgM, IgG; аналіз крові на групу та резус-фактор, антитіла та гемолізини вагітних (натще).
Аналіз сечі та калу; зішкріб на ентеробіоз; цитологічні дослідження - щоденно у будні - з 8-00 до 10-00. (VІ поверх).
 

Директор- Берікашвілі Наталія Володимирівна

Приймальня: 288-00-88

Головна медична сестра - Рудакова Наталія Григорівна  тел: 289-55-19

Реєстратура: 234-25-95; 234-02-13

Розклад роботи
Залишки ліків та препаратів
Вакансії
Для надання кваліфікованої спеціалізованої допомоги мешканцям Шевченківського району рішенням Київради у 2013 році було створено Комунальне некомерційне підприємство «Консультативно-діагностичний центр», розташоване на вул.Саксаганського, 100. Таким чином для пацієнтів фактично було створено єдиний медичний простір.

Фахівці КНП «КДЦ» надають консультації, невідкладну медичну допомогу, проводять діагностику та лікування захворювань, травм, отруєнь, патологічних фізіологічних станів, здійснюють профілактичні заходи. Підприємство має 7 філій, які забезпечують медичною допомогою мешканців Шевченківського району м.Києва та мешканців інших регіонів України. До роботи у Центрі залучені найкращі спеціалісти.
КНП "Консультативно-діагностичний центр" Шевченківського району м. Києва забезпечує пацієнтів наданням якісної медичної допомоги та діагностичним обстеженням. Проводить консультативно-діагностичні прийоми амбулаторних хворих з гострими захворюваннями, загостренням хронічних хвороб та хронічною патологією.

Медична допомога надається лікарями таких спеціальностей: кардіологи, ревматолог, невропатологи, ендокринологи, інфекціоністи, гастроентерологи, хірурги, ортопеди-травматологи, отоларингологи, урологи, онкологи, стоматологи, алерголог, фізіотерапевти, терапевти і педіатри та лікарі-спеціалісти дитячі.

Лабораторна служба КНП «КДЦ» має 3 клінічних та одну бактеріологічну лабораторію, які виконують широкий спектр діагностичних досліджень: загально-клінічні, гематологічні, імунобіологічні, біохімічні, цитологічні, бактеріологічні. Також у складі Центру налічується два травмпункти: по вул. Б. Хмельницького, 37, та вул. Ризькій, 1, де надають першу медичну допомогу.

Загалом у районі розгорнуто 41 ліжко денного стаціонару для дорослих. Пацієнти із захворюваннями серцево-судинної, нервової, кістково-м’язової систем, органів дихання, шлунково-кишкового тракту отримують повне обстеження та кваліфіковане лікування.
Фізіотерапевтична служба представлена широким спектром апаратів для електролікування, тут є магнітотерапія, світлолікування, аерозольтерапія, водолікування, лікувальної фізкультури, дошки Євмінова. Є оздоровчий дитячий басейн.

Лікарями КНП «КДЦ» укомплектована медична комісія Шевченківського райвійськкомату, яка забезпечує медичні огляди призовників-резервістів. Усі методи дослідження, в тому числі лабораторні та інструментальні, безкоштовні.

«Консультативно-діагностичний центр» визнано базовим закладом для оформлення та направлення необхідних медичних документів на МСЕК постраждалих внаслідок масових акцій з усіх регіонів України.

Одним із профілактичних напрямків діяльності КДЦ є надання медичної допомоги пільговим категоріям населення (інвалідам та учасникам війни, учасникам бойових дій та прирівняним до них, постраждалим внаслідок аварій на ЧАЕС). Не залишились поза увагою вимушені переселенці з тимчасово окупованих територій та потерпілі із зони АТО.

Зі своїми відгуками та пропозиціями щодо роботи КНП «Консультативно-діагностичний центр» Шевченківського району можна звернутись за телефоном 288-00-88.
  

 

Новини закладу

 

Відгуки

Реєстрація

Вхід


Або зареєструйтесь

Наявність ліків