Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Медичні заклади / Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр" Шевченківського району м. Києва
Консультаційно-діагностичні центри (поліклініки)
Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр" Шевченківського району м. Києва

 

01032, Київ вул. Саксаганського, б.100

Реєстратура: понеділок - п,ятниця з 800до 1900 

Директор КНП "КДЦ" проводить особистий прийом  громадян у вівторок з 1400 до 1530 та четверг 1000до 1130
Канцелярія: понеділок - п,ятниця з 800до 1700

Прийом лікарів спеціалістів проводиться  у будні, щоденно, згідно з розкладом роботи.

Попередній запис у реєстратурі або через Helsi.me за посиланням:
https://helsi.me/clinic/65aaaa2a-b7a1-4ea2-bd4f-4f01c9c8093e


     


ЛАБОРАТОРІЯ:
Аналізи виконуються за наявності електронного направлення. Забір венозної крові проводиться у 130 каб. (кабінет забору крові) 1 поверх - у понеділок, вівторок, середу, четвер з 8-00 до 10-00.
Виконуються наступні дослідження:
Загальний клінічний аналіз крові (натще), глюкоза крові (натще, капілярна кров), RW(РМП)-натще.
Біохімія крові (натще): печінкові проби, ниркові проби, ліпідограма, ревмокомплекс.
Коагулограма (натще), ІФА (натще): гормони щитовидної залози, феритин, гепатити (В, С), антитіла до Covid-19:IgM, IgG; аналіз крові на групу та резус-фактор, антитіла та гемолізини вагітних (натще).
Аналіз сечі та калу; зішкріб на ентеробіоз; цитологічні дослідження - щоденно у будні - з 8-00 до 10-00. (VІ поверх).
 

Директор- Берікашвілі Наталія Володимирівна

Приймальня: 288-00-88

Головна медична сестра - Рудакова Наталія Григорівна  тел: 289-55-19

Реєстратура: 234-25-95; 234-02-13

Розклад роботи
Залишки ліків та препаратів
Вакансії
У закладі надаються послуги за наступними пакетами Програми медичних гарантій:
9 - профілактика, діагностика та лікування в амбулаторних умовах;
10 - мамографія;
11 - гістероскопія;
12 - езофагогастродоуденоскопія;
13 - колоноскопія;
14 - цистоскопія;
21 -  діагностика, лікування та спостереження осіб із ВІЛ*(з підозрою на ВІЛ)
34 - стоматологічна допомога;
35 - ведення  вагітності
54- реабілітаційна допомога дорослим і дітям в амб. умовах;
60 - мед.огляд осіб, який організовується ТЦК та СП

Попередній запис у реєстратурі або через Helsi.me за посиланням:
https://helsi.me/clinic/65aaaa2a-b7a1-4ea2-bd4f-4f01c9c8093e

Інформація про КНП "КДЦ" Шевченківського району м. Києва

Для надання кваліфікованої спеціалізованої допомоги мешканцям Шевченківського району рішенням Київради у 2013 році було створено Комунальне некомерційне підприємство «Консультативно-діагностичний центр», розташоване на вул.Саксаганського, 100. 

Фахівці КНП «КДЦ» надають консультації, невідкладну медичну допомогу, проводять діагностику та лікування захворювань, травм, отруєнь, патологічних фізіологічних станів, здійснюють профілактичні заходи. Заклад має 7 філій, які забезпечують медичною допомогою мешканців Шевченківського району м.Києва та мешканців інших регіонів України. До роботи у Центрі залучені найкращі спеціалісти.
КНП "Консультативно-діагностичний центр" Шевченківського району м. Києва забезпечує пацієнтів наданням якісної медичної допомоги та діагностичним обстеженням. Проводить консультативно-діагностичні прийоми амбулаторних хворих з гострими захворюваннями, загостренням хронічних хвороб та хронічною патологією.

Медичну допомогу надають лікарі   кардіологи, ревматолог, невропатологи, ендокринологи, ендоскопісти, інфекціоністи, гастроентерологи, хірурги, ортопеди-травматологи, отоларингологи, урологи, онкологи, стоматологи, алерголог, фізіотерапевти, лікарі фізичної та реабілітаційної медицини, терапевти і педіатри та лікарі-спеціалісти дитячі,акушери-гінекологи та ін.

Лабораторна служба КНП «КДЦ» має 2 клінічних та одну бактеріологічну лабораторію, які виконують широкий спектр діагностичних досліджень: загально-клінічні, гематологічні, імунобіологічні, біохімічні, цитологічні, бактеріологічні. Також у складі Центру налічується два травмпункти: по вул. Б. Хмельницького, 37, та вул. Ризькій, 1, де надають першу медичну допомогу.

Загалом у районі розгорнуто 41 ліжко денного стаціонару для дорослих. Пацієнти із захворюваннями серцево-судинної, нервової, кістково-м’язової систем, органів дихання, шлунково-кишкового тракту отримують повне обстеження та кваліфіковане лікування.
Фізіотерапевтична служба представлена широким спектром апаратів для електролікування, тут є магнітотерапія, світлолікування, аерозольтерапія, водолікування, лікувальної фізкультури, дошки Євмінова. 

 «Консультативно-діагностичний центр» визнано базовим закладом для оформлення та направлення необхідних медичних документів на МСЕК постраждалих внаслідок масових акцій з усіх регіонів України.

Одним із профілактичних напрямків діяльності КДЦ є надання медичної допомоги пільговим категоріям населення (інвалідам та учасникам війни, учасникам бойових дій та прирівняним до них, постраждалим внаслідок аварій на ЧАЕС). Не залишились поза увагою вимушені переселенці з тимчасово окупованих територій та потерпілі із зони АТО.

 

Послуги
Акушерство та гінекологія Ендоскопія Кардіологія Оториноларингологія Променева діагностика Фізіотерапія, водолікування, іглорефлексотерапія
  

 

Новини закладу

 

Відгуки

Реєстрація

Вхід


Або зареєструйтесь

Наявність ліків