Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Новини мед. закладів / Комунальне некомерційне підприємство "Перинатальний центр м. Києва"
Новини
Комунальне некомерційне підприємство "Перинатальний центр м. Києва"  
У рамках проєкту «Dovidka.Info»

06.03.2025

Ворог клонує чатботи “Укрзалізниці”. Як не втратити своїх даних? 

Росіяни розробляють двійників чатботів волонтерських і державних установ. Інколи мета шахраїв — отримати стратегічно важливу інформацію, а інколи причина банальна: зібрати персональні дані або вкрасти у вас гроші. 

Знайти й заблокувати такі сторінки не так легко. Над цим працює кіберполіція, але, поки в роботі одна, на її місці з’являється інша. 

Чатбот єВорог, через якого можна повідомляти про пересування російських військових та техніки РФ, має 6 клонів. А чатбот «Укралізниці» для купівлі квитків має щонайменше 5 двійників. Деякі з цих клонів існують, але не працюють. Тож, натрапивши на такий, ви просто не зможете нічого придбати в той момент, коли дуже треба. Усі ці боти неконтрольовані. І  потенційно в будь-який момент їх автори зможуть підробити механізм придбання квитка для того, щоб украсти ваші кошти.

Як викрити такий бот? 

Фейкові боти: 

  • виглядають майже ідентично до справжніх ботів, відрізняються лише одним зайвим символом (літерою) в назві або посиланні

  • не мають блакитної позначки верифікації або мають підроблену — у вигляді емоджі (його можна купити в преміумверсії Telegram, емоджі трохи відрізняється від справжньої позначки за кольором чи розміром, тож шанс помилитися все одно існує)
  • можуть відповідати вам російською мовою або мати меню російською
  • можуть не працювати, що на користувача справляє враження, начебто державні сервіси неякісно зроблені й підводять, коли вони потрібні

Щоб точно визначити, чи бот, яким ви користуєтеся, не підробка, можна скористатись інструментом «Ботчекер» на сайті Dovidka.info.

Що таке ботчекер і чим він допоможе? 

Це база перевірених українських чатботів. Ботчекер розробили фахівці Центру стратегічних комунікацій спільно з кіберполіцією, Мінцифрою та Держспецзв’язку.

«За три роки існування ботчекера ним скористалося 100 тисяч людей. Ми розробили його у 2022 році. Тоді різні державні органи почали активно створювати чатботи в Telegram, бо в умовах хаосу й невизначеності це допомагало швидко контактувати з громадянами. Росіяни зорієнтувались і почали створювати фейки. Наш ботчекер — це простий інструмент, що допомагає людям самостійно виявляти такі підробки й не бути обманутими. Адже проблема досі актуальна та її масштаб не варто недооцінювати. Ми навіть знаємо про ситуацію, коли росіяни клонували чатбот військової школи, у якому люди реєструвалися на навчання.  Так шахраї могли отримували особисті дані військових.  Тож дуже важливо звертати увагу на ці ризики. Поширюйте цю інформацію та навчайте друзів та рідних, як захистити себе і свої дані», – закликає  заступник керівника Центру стратегічних комунікацій Микола Балабан. 

Як працює ботчекер?

  1. Введіть у пошукове поле назву або посилання на чатбот.
  2. Отримайте інформацію про його справжність, розробника та кількість фейкових клонів.
  3. Якщо бота немає в базі та він здається підозрілим, повідомте кіберполіцію через чатбот @stopdrugsbot (BRAMA в Telegram). Експерти перевірять його і, якщо він виявиться ворожим, уживатимуть заходів для його блокування.

Будьте уважні! Не дайте ворогу можливості обдурити вас та отримати доступ до ваших даних чи грошей!

далі

 

 

Роз’яснення НСЗУ

11.02.2025

далі

 

 

«Україна для кожної дитини»

19.12.2024

 

В Україні тисячі дітей зростають без сім‘ї та позбавлені батьківської турботи. Але для кожної дитини сім’я – це можливість зростати в любові та безпеці, відчувати турботу, долати разом труднощі. Сімейні форми виховання, усиновлення та послуга патронату можуть дати дітям стабільне майбутнє, а родинам — радість від турботи про інших.

На платформі dity.gov.ua («Україна для кожної дитини») ви зможете дізнатися все про сімейні форми виховання, усиновлення та послугу патронату. Цей ресурс створений, щоб підтримати тих, хто хоче запропонувати дитині свою родину. Там ви знайдете покрокові інструкції, поради фахівців і необхідну підтримку на кожному етапі.

Ви можете обрати той шлях, який підходить саме вам:

Усиновлення або “народження серцем” — прийняття дитини в сім’ю на правах рідної. Усиновлювачі мають такі ж права й обовʼязки щодо дитини, як і батьки.

Опіка/піклування: переважно для родичів, але й для тих, хто пройшов спеціальне навчання. Ви стаєте законним представником/-цею дитини та відповідаєте за її життя, здоров’я, фізичний і психічний розвиток. При цьому держава надає фінансову підтримку на утримання дитини.

Прийомна сім’я: це родина або людина, яка прийняла на виховання до 5 дітей. Тут діти отримують тепло, підтримку і мають можливість зростати та розвиватися в безпеці й любові. Держава виділяє кошти на утримання дітей.

Великі прийомні сім’ї (ДБСТ): беруть на виховання та спільне проживання не менше, ніж пʼять дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. А держава виплачує грошове забезпечення батькам-вихователям, а також соціальну допомогу на кожну дитину.

Патронат: тимчасовий догляд та реабілітація в сім’ї патронатного вихователя, що допомагає дитині відчувати родинне тепло, поки батьки долають труднощі. Держава оплачує роботу патронатного вихователя та виділяє кошти на утримання дитини.

Дізнайтеся, як прийняти дитину в родину, на dity.gov.ua.

Кампанія «Україна для кожної дитини» здійснюється за підтримки Координаційного центру з розвитку сімейного виховання та догляду дітей, Міністерства соціальної політики України, ЄС та Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. Її зміст не обов’язково відображає позицію ЄС і ЮНІСЕФ.

Посилання на відео
https://www.youtube.com/watch?v=289iT_wxwHI

 

далі

 

 

Правопросвітницькі онлайн заходи

02.08.2024

Запрошуємо ВПО на онлайн заходи, де представники різних міністерств і Офісу Омбудсмана нададуть відповіді на всі питання які у вас виникають, починаючи від виплати допомоги на проживання, вступу дітей до закладів освіти, постановки на квартирний облік, закінчуючи компенсацією за пошкоджене або зруйноване майно.

Буде проведено 20 зустрічей, однак кожен з вас  може обрати тематику, яка зацікавила і обрати одну або декілька дат.

далі

 

 

Інформаційна кампанія «Будь собою»

29.05.2024

 

Інформаційна кампанія «Будь собою» щодо рекрутингу до лав Збройних Сил України
КНП “Перинатальний центр м. Києва” підтримує соціальну рекламну кампанію «Будь собою» від Міністерства оборони України.

Обирайте вакансію на сайті та приєднуйтесь до української армії. Або відвідайте один з рекрутингових центрів для консультації.

далі

 

 

Екскурсія для майбутніх інтернів

19.03.2024

На кафедрі акушерства, гінекології та неонатології Інституту післядипломної освіти Національного медичного університету імені О.О. Богомольця проведуть серію ознайомчих екскурсій на базах стажування для майбутніх інтернів-акушерів-гінекологів. Перша така екскурсія відбудеться 22 березня в Перинатальному центрі міста Києва. Захід відбудеться за участі висококваліфікованих викладачів і лікарів.

Зазначимо, що у 2023 році у Перинатальному центрі столиці відбулось 4119 пологів, що є найбільшим показником серед рододопоміжних закладів Києва та становить 21% від усіх пологів столиці в минулому році. У 2009 році Міністерством охорони здоров’я України Розширеною ініціативою ВОЗ ЮНІСЕФ Київському клінічному пологовому будинку №7 присвоєно звання «Лікарня, доброзичлива до дитини». Це звання було підтверджено у 2013 та 2017 роках.

Дата проведення: 22 березня.

Час: 15:00.

Місце: м. Київ, вул. Предславинська, 9, КНП «Перинатальний центр м. Києва». З собою необхідно мати халат (хірургічний костюм), маску та змінне взуття.

Контактна особа: асистент кафедри Кирило Венцківський +380 (93) 665-02-22.

Наголошуємо, на кафедрі акушерства, гінекології та неонатології післядипломної освіти НМУ лікарі-інтерни мають можливість здобути престижу спеціальність акушера-гінеколога у межах програми підготовки в інтернатурі. Сучасна, професійна та прогресивна команда фахівців допомагає здобути сучасні знання та вміння, всебічна програма, потужні бази стажування дають можливість стати успішним лікарем високого рівня. Запрошуємо на навчання!

Додаткову інформацію можна отримати на кафедрі акушерства, гінекології та неонатології ІПО НМУ

далі

 

 

Всеукраїнське опитування

18.12.2023

Міністерство молоді та спорту України працює над тим, щоб якомога більше людей в Україні займалися спортом та руховою активністю. Ми хочемо зробити рухову активність нормою життя для всіх українців, включаючи вимушених переселенців, ветеранів та членів їх сімей.

Щоб дізнатися, скільки людей займаються спортом і як можна їм допомогти, Міністерство проводить всеукраїнське опитування. Це дослідження допоможе зрозуміти, які групи населення потребують більшої підтримки, і розробити ефективні заходи для залучення людей до спорту.

За результатами опитування Міністерство розробить пропозиції щодо удосконалення системи залучення українців до спорту та рекомендації для державних органів. Ці рекомендації допоможуть зробити спорт більш доступним і привабливим для всіх громадян України.

Пройти опитування можна з 18.12.2023 по 18.01.2024 за посиланням: https://survey.sportforall.gov.ua/

далі

 

 

Діти народжені під час війни

01.06.2023

Щиро вітаємо Вас в Перинатальному центрі. Це місце, де народжується щастя навіть у найтемніші часи. Від початку війни ми, не зупиняючись ні перед чим, продовжили працювати, допомогаючи народжуватися нашим діткам – майбутньому нашої держави. Мужньої та величної.

Ми вітаємо всіх з Днем захисту дітей. Бажаємо усім діткам на планеті щасливого та безтурботного дитинства, радісних та позитивних моментів у житті.

далі

 

 

Україна святкує День вишиванки

18.05.2023

Адже вишиванка – це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу, тому Перинатальний центр міста Києва приєднується до святкування. Ми щиро раді привітати малюків та за підтримка міжнародного клубу успішних жінок «Жінки України» подарували нашим діткам вишиванки 

далі

 

 

Вітаємо наших захисників і захисниць

14.10.2022

У велике свято вірян Покрову ми вітаємо наших захисників та захисниць! Мужніх героїв та героїнь, які захищають Україну від російської навали! Низько вклоняємся воїнам, які віддали свої життя за вільне майбутнє рідної країни! Дорогі наші! Ми безмежно вдячні за те, що маємо можливість жити та вірити у перемогу! Сьогодні у свято Покрова Пресвятої Богородиці бажаємо, щоб Богоматір не обходила своїм заступництвом вас, всіх кого ви любите і всіх нас ― тих, заради кого стоїте на смерть у запеклій битві. Зі світлим святом Покрови! Нехай заступниця вкриє від нещасть та бід! Слава Україні, Героям слава!

@ВалентинаГінзбург

далі

 

 

 

1  2  3  4  5  6  7  8  9  

Реєстрація

Вхід










Або зареєструйтесь

Наявність ліків