Увага! Сайт знаходиться в стадії бета-тестування та наповнення контентом.
 
Головна / Новини мед. закладів / всі медичні заклади
Новини
всі медичні заклади  
Інформування населення щодо можливості отримання безоплатної медичної допомоги

05.04.2024

Інформування населення щодо можливості отримання безоплатної медичної допомоги та профілактичних оглядів за допомогою за Програми Медичних гарантый НСЗУ

далі

 

 

Медичні послуги за програмою медичних гарантій

04.04.2024

далі

 

 

Медичні послуги за програмою медичних гарантій

04.04.2024

далі

 

 

БЕЗБАР’ЄРНІСТЬ

29.03.2024

    В закладі триває робота над розвитком безбар’єрного простору на виконання Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 року № 366-р. В 2024 році проведено навчання персоналу щодо запровадження принципів безбар’єрності під час надання медичних та реабілітаційних послуг в закладах охорони здоров’я. Також в поточному році заплановано обладнати відкидним пандусом вхід до найпростішого укриття підприємства.

 

      В Комунальному некомерційному підприємстві «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1» Шевченківського району міста Києва постійно приділяється увага питанням створення безбар`єрного доступу для людей з особливими потребами з метою зробити безбар`єрність новою суспільною нормою. За експертними висновками Центру проектування та експлуатації будівель і споруд № 80-20-ТО, будівлі закладу визнані як «об’єкт має часткову безбар’єрність».

 

далі

 

 

ДАЙДЖЕСТ ЗМІ

29.03.2024

далі

 

 

Запрошуємо долучитися до акції "Здай кров заради життя!"

29.03.2024

далі

 

 

Психологічна підтримка: Робота горя

28.03.2024

Життєвий шлях кожної людини сповнений втрат. Проте, якою б гіркою не була втрата, якщо психіка змогла провести роботу горя, то цей процес не тільки дає нам можливість залишити втрату в минулому і жити далі, але й збагачує нашу особистість.

На жаль, є багато факторів, які ускладнюють процес горювання, що призводить до депресії, поведінкових відігравань (наприклад, зловживання алкоголем) чи психосоматичних розладів.

далі

 

 

Психологічна підтримка: Синдром самозванця: що це таке і як його позбутися

28.03.2024

Синдром самозванця зазвичай проявляється в таких когнітивних судженнях людей про самих себе: “мене переоцінюють”, “я займаю не своє місце, обманюю людей, а мій успіх – чиста випадковість”. Зазвичай синдром самозванця стосується саме професійної діяльності. Причому він притаманний людям успішним у роботі, які багато сил вкладають у своє професійне зростання.

далі

 

 

Скарлатина

22.03.2024

Рекомендації щодо протиепідемічних заходів при виявленні випадку захворювання на скарлатину 

далі

 

 

Психологічна підтримка: Розправте плечі: секрети впевненості в собі

20.03.2024

Ваше ставлення до себе – це ваш хребет. Уявіть, як складно жити радісно, коли ниє спина. Із самооцінкою так само: якщо вона хворіє, життя втрачає барви.

Щоденні кроки, зроблені з хворим ставленням до себе, складають життя, сповнене невпевненості, сумнівів і самознищення. Партнер, який терпить нездорові стосунки, може боятися, що більше нікому не буде цікавим. А коли ви мовчки терпите хамство, ризикуєте повірити, що це ви того заслуговуєте.

далі

 

 

 

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  

Реєстрація

Вхід


Або зареєструйтесь

Наявність ліків